31 maj
Fittja
0703165388
maria.johansson@botkyrka.se

Mötesplats i Fittja C

Kom till Fittja Centrum och träffa oss. Vi bjuder på en kopp kaffe eller ett glas saft. Vi lyssnar till dina tankar om hur vi tillsammans kan utveckla Fittja. Har du frågor om Fittja eller kommunen gör vi vårt bästa för att besvara dem.

Vi som arrangerar detta är Parvaneh Sharafi och Maria Johansson. Vi är anställda i Botkyrka kommun. Parvaneh är områdesutvecklare i Fittja. Maria samordnar bygget av den nya konsthallen och biblioteket som kommer vara färdigt på våren 2019.

Vill du uppträda, läsa en text, ha ett informationsbord eller göra någonting annat tillsammans med oss i Fittja Centrum? Skicka ett mejl till Parvaneh på parvaneh.sharafi@botkyrka.se.

Välkommen till oss!
/Parvaneh och Maria

Mer information
Datum: 31 maj 2018
Tid: 16:00 - 18:00
Ort: Fittja
Kontakt: Maria Johansson, 0703165388, maria.johansson@botkyrka.se
Skriv ut
Senast uppdaterad: 23 april 2018