Vill ditt företag synas i Almedalen tillsammans med Botkyrka kommun?

Förra årets succé Botkyrka pop-up fortsätter i år! Vill ditt företag vara ett av dem som följer med i år? Välkommen på ett första informationsmöte.

Botkyrka kommun, tillsammans med ett 30-tal av kommunens företag och föreningar, håller i aktiviteter under politikerveckan i Almedalen, 6-7 juli, i syfte att lyfta och marknadsföra de som verkar i kommunen. ​​

Välkommen med din anmälan till informationsmötet redan idag för att säkra din plats i Almedalen. Vänligen observera att antalet platser är begränsade och då efterfrågan är stor är det först till kvarn som gäller. Platsen är kostnadsfri för er som deltagare, men inkluderar inte övriga kostnader som resa och boende m.m.

TID: Måndag 30 januari kl. 16:00-17:30

PLATS: Kommunhuset, plan 2, Munkhättevägen 45, Tumba

ANMÄLAN: Skicka din anmälan senast 26 januari till foretag@botkyrka.se​​​

Skriv ut
Senast uppdaterad: 6 juli 2017