Störningsinformation:
Vattenläcka i Tumba - nu åtgärdad
Dölj meddelande
Stäng meddelande

Är du mellan 15-25 år och har en idé du vill förverkliga?


Vill du ha chansen att vinna 10 000 kronor att investera i din idé? Vill du förbättra ditt CV och utöka ditt nätverk? Om du är mellan 15-25 år och bor i Botkyrka - anmäl dig till The Good Talents ledarskapsprogram som startar i september!

The Good Talents

The Good Talents ledarskapsprogram riktar sig till dig mellan 15 och 25 år. Det är en plattform och språngbräda för unga ledare och entreprenörer som vill utvecklas, få utlopp för sin kreativitet och sina idéer och som vill vända problem till lösningar.

Du anmäler dig genom att fylla i anmälan här.länk till annan webbplats Programmet startar med en utbildningshelg i mitten av september och pågår under totalt fem helger under hösten. Den femte helgträffen består av en intensiv och utmanande 48-timmarstävling där ett vinnarlag utses av en jury och vinner 10 000 kronor.

 

Skriv ut
Senast uppdaterad: 23 augusti 2019