Störningsinformation:
Kokningsrekommendation av dricksvatten för boende i Tullingeberg
Dölj meddelande

Kontaktuppgifter till lärare

Lärare på grundläggande kurser

Engelska

Sanna Carlberg, telefon 072-747 39 00
E-post: sanna.carlberg@botkyrka.se

Elisabet Folkesson,  telefon 072-201 33 63
E-post: elisabet.folkesson@botkyrka.se

Emilia Siwka, telefon 072-188 69 58
E-post emilia.siwka@botkyrka.se

Lena Wei, telefon 072-747 86 00
E-post lena.wei@botkyrka.se

Matematik

Christian Brändh, telefon 070-182 53 63
E-post christian.brandh@botkyrka.se

Svenska som andraspråk/Svenska

Stavros Kanellos, telefon 072-748 52 00
E-post: stavros.kanellos@botkyrka.se

Gunilla Fjordstig, telefon 072-748 05 00
E-post: gunilla.fjordstig@botkyrka.se

Alina Secerbegovic, telefon 070-182 53 56
E-post alina.secerbegovic@botkyrka.se

Alexandra Welin,
E-post alexandra.welin@botkyrka.se

Samhällskunskap

Per Andersson, telefon 072-748 53 00
E-post per.andersson1@botkyrka.se

Lärare på SFI, Utbildning i svenska för invandrare

Måns Alm, telefon 070-338 52 98
E-post: mans.alm@botkyrka.se

Leila Akkari, telefon 072-747 95 00
E-post: leila.akkari@botkyrka.se

Carita Andersson, telefon 072-234 06 52
E-post: carita.andersson@botkyrka.se

Margret Andersson, telefon 072-748 14 00
E-post: margreth.andersson@botkyrka.se

Elena Anikieva, telefon 072-2340659
E-post: elena.anikieva@botkyrka.se

Karl-Fredrik Atterhög, telefon 072-748 13 00
E-post: karl-fredrik.atterhog@botkyrka.se

Jette Axelsson, telefon 070-181 63 66
E-post: jette.axelsson@botkyrka.se

Eva Bartos, telefon 072-713 71 10
E-post: eva.bartos@botkyrka.se

Anna-Lena Bengtsdotter, telefon 070-188 69 78
E-post: anna-lena.bengtsdotter@botkyrka.se

Ellinor Berggren Eriksson, telefon 070-382 93 63
E-post: ellinor.berggren.eriksson@botkyrka.se

Mia Bielkheden
E-post: mia.bielkheden@botkyrka.se

Gunilla Bondeson, telefon 072-747 94 00
E-post gunilla.bondeson@botkyrka.se

Sofia Boutsifakos, telefon 070-182 53 58
E-post: sofia.boutsifakos@botkyrka.se

Elisabet Bylund, telefon 070-234 13 29
E-post elisabet.bylund@botkyrka.se

Yasemin Celep, telefon
E-post yasemin.celep@botkyrka.se

Ann Ekvall, telefon 072-747 53 00
E-post ann.ekvall@botkyrka.se

Eija Gärdekrans, telefon 072-747 97 00
E-post eija.gardekrans@botkyrka.se

Anette Hokkanen, telefon 070-182 53 54
E-post: anette.hokkanen@botkyrka.se

Christine Holst, 073-083 48 00
E-post christine.holst@botkyrka.se

Staffan Holst, 076-115 00 61
E-post staffan.m.holst@botkyrka.se

Katarina Ivanovic, telefon 070-182 53 61
E-post katarina.ivanovic@botkyrka.se

Cecilia Johannesson, telefon 070-104 00 32
E-post: cecilia.johannesson@botkyrka.se

Michaela Julin, telefon 070-817 48 13
E-post michaela.julin@botkyrka.se

Terttu Kahila, telefon 072-747 69 00
E-post terttu.kahila@botkyrka.se

Nadja Kamenska, telefon 072-747 83 00
E-post nadja.kamenska@botkyrka.se

Anwar Katran, telefon 072-747 34 00
E-post anwar.katran@botkyrka.se

Silvia Kerimo, telefon 072-748 03 00
E-post: silvia.kerimo@botkyrka.se

My Kristiansson (tjänstledig våren 2018), telefon 072-747 92 00
E-post: my.kristiansson@botkyrka.se

Linn Lilliesköld, telefon 070-817 48 54
E-post: linn.lillieskold@botkyrka.se 

Gunilla Lindberg, telefon 072-748 07 00
E-post gunilla.lindberg@botkyrka.se

Elena Loshakova
E-post: elena.loshakova@botkyrka.se

Anastasia Nilsson, telefon 070-270 46 39
E-post: anastasia.nilsson@botkyrka.se

Henrik Nordén, telefon 076-115 00 62
E-post: henrik.norden1@botkyrka.se

Anna Nygren, telefon 076-115 00 62
E-post anna.nygren@botkyrka.se

Therese Quiding, telefon 070-387 56 28
E-post: therese.quiding1@botkyrka.se

Johanna Rojas, telefon 072-234 06 56
E-post johanna.rojas@botkyrka.se

Beatrice Schmidt, telefon 072-521 46 40
E-post: beatrice.schmidt@botkyrka.se

Petra Sikström, telefon 072-747 68 00
E-post petra.sikstrom@botkyrka.se

Pamela Strang, telefon 072-748 03 00
E-post: pamela.strang@botkyrka.se

Olga Tarkhanova, telefon 070-834 23 24
E-post: olga.tarkhanova@botkyrka.se

Irina Teider, telefon 070-529 07 40
E-post: irina.teider@botkyrka.se

Bo Thelin, telefon, 072-748 09 00
E-post bo.thelin@botkyrka.se

Anneli Pollard Töpffer, telefon 070-188 69 72
E-post: anneli.pollard.topffer@botkyrka.se

Vera Vasilevich, telefon 072-711 71 80
E-post: vera.vasilevich@botkyrka.se

Mia Wahlberg, telefon 070-812 91 91
E-post mia.wahlberg@botkyrka.se

Peter Yhrström, telefon 070-818 75 34
E-post peter.yhrstrom@botkyrka.se

Robert Ylipää, telefon 070-816 36 62
E-post: robert.ylipaa@botkyrka.se

Iveta Zakarauskaite Jacquemot, telefon 072-747 93 00
E-post: iveta.zakarauskaite.jacquemot@botkyrka.se

Jan Zara, telefon 070-188 69 19
E-post jan.zara@botkyrka.se

Speciallärare

Tomas Lindman, telefon 070-188 69 80
E-post tomas.lindman@botkyrka.se

Studiecoach

Tulin Sali, telefon 070-182 53 57
E-post tulin.sali@botkyrka.se

Skriv ut
Senast uppdaterad: 29 mars 2018
Barn & utbildning