Kontakt

Chefer och administrativ personal

Uno Karlsson, enhetschef
uno.karlsson@botkyrka.se
Tel. 070 836 53 74

Marianne Ericsson, biträdande enhetschef
marianne.ericsson@botkyrka.se
Tel. 072 21 66 556

Stein Gloppestad, biträdande enhetschef ES-Musik (Tumba gymnasium)
stein.gloppestad@botkyrka.se
Tel. 073 311 97 45

Elisabeth Wessén, koordinator
elisabeth.wessen@botkyrka.se
Tel. 073 421 87 18

David Heikkinen, marknads- och projektkoordinator
david.heikkinen@botkyrka.se
Tel. 076 830 18 09

Dick Forsberg, tekniker/vaktmästare
dick.forsberg@botkyrka.se
Tider: mån-fre 8-12
Tel. 070 790 80 87

Ademir Zilic, tekniker/vaktmästare
ademir.zilic@botkyrka.se
Tider: tis. 10-19, ons. 13-17, tor 10-19
Tel. 070 524 17 52

Pedagoger

 Namn

 Ämne

Malin Androsch Ståhlberg
malin.androsch.stahlberg@botkyrka.se

 dans

​Usha Balasundaram
usha.balasundaram@botkyrka.se

 ​dans 

​Thomas Berglund
thomas.berglund@botkyrka.se

 ​gitarr

Per Bejstam

per.bejstam@botkyrka.se

 bleckblås, ES-Musik

Magnus Brandell
magnus.brandell@botkyrka.se

 slagverk, ES-Musik

Joel Bremer​
joel.bremer@botkyrka.se

 ​fiol

Magnus Dölerud
magnus.dolerud@botkyrka.se

 ​klarinett, saxofon

Cassandra Bjerge
cassandra.bjerge@botkyrka.se

 dans

Katarina Forsmo
katrin.forsmo@botkyrka.se

​cello

Thord Friström
thord.fristrom@botkyrka.se

 gitarr, gitarrorkester

​John Hugart
john.hugardt@botkyrka.se

 ​slagverk

Gustav Nahlin
gustav.nahlin@botkyrka.se

slagverk

Anders Hägerström
anders.hagerstrom@botkyrka.se

 piano, ensemble, förskoleprojekt

Anna Wästerby Jara 
anna.wasterby.jara@botkyrka.se

 violin, stråkorkester

Marie Johannesson
marie.johannesson@botkyrka.se

sång, musikal, kör

Eva Klingberg
eva.klingberg@botkyrka.se

 oboe, piano, orkester, förskoleprojekt

​Maciej Klutz
maciej.klutz@botkyrka.se

 ​piano

​Sebastian Larsson
sebastian.larsson@botkyrka.se

 ​gitarr, Team Fittja

Birgitta Liljemark
birgitta.liljemark@botkyrka.se

 saxofon, klarinett, piano

Henrik Lillier
henrik.lillier@botkyrka.se

 teater

Elin Ljunggren

elin.ljunggren@botkyrka.se

 blockflöjt, irländsk ensemble, ES-Musik

​Love Meyerson (tjänstledig)
love.meyersson@botkyrka.se

 ​slagverk 

Linus Ellström
linus.ellstrom@botkyrka.se

 gitarr

​Julia Josephson
julia.josephson@botkyrka.se

 sång, ES-Musik

Nina Nymark​
christina.nymark@botkyrka.se

 ​bild

​Anders Nyström
anders.nystrom@botkyrka.se

 ​elgitarr , ES-Musik 

Ion Olteanu
ion.olteanu@botkyrka.se

 elgitarr

Nazim Onay
nazim.onay@botkyrka.se

 ​saz

​Christina Schippa
christina.schippa@botkyrka.se

 ​animation

Margaretha Persson Staf
margaretha.persson.staf@botkyrka.se

 flöjt, piano, ensemble 

Katrin Ranung
katarina.ranung@botkyrka.se

 ​KomTek, teknik & design

Ken Sundberg 
ken.sunberg@botkyrka.se

 el-bas, ES-Musik

Hakan Vreskala
hakan.vreskala@botkyrka.se

 ​slagverk, Team Fittja 

Maria Wigren
maria.wigren@botkyrka.se

 sång

​Peter Wiklund
peter.wiklund@botkyrka.se

 ​KomTek, teknik & design 

​Catharina Stensved
catharina.stensved@botkyrka.se

 sång

Kontakt
Skriv ut
Senast uppdaterad: 7 februari 2018
Bibliotek & kultur