Stäng meddelande

Kontakta oss

Expeditionen

E-post: kulturskolan@botkyrka.se

Tel. 08-530 611 83 

Telefontider:
mån 10-12 , tis 10-12, ons 14-16,
tor 10-12, fre 14-16

Besöksadress:
Utbildningsv. 2B, Tumba
Våning 2

Uno Karlsson

Enhetschef
uno.karlsson@botkyrka.se
Tel. 070 836 53 74

Marianne Ericsson

Biträdande enhetschef
marianne.ericsson@botkyrka.se
Tel. 072 21 66 556

Stein Gloppestad

Biträdande enhetschef ES-Musik
stein.gloppestad@botkyrka.se
Tel. 073 311 97 45

David Heikkinen

Marknads- och projektkoordinator
david.heikkinen@botkyrka.se
Tel. 076 830 18 09

Elisabeth Wessén

Koordinator
elisabeth.wessen@botkyrka.se
Tel. 073 421 87 18

Dick Forsberg

Tekniker/vaktmästare
dick.forsberg@botkyrka.se
Tel. 070 790 80 87
Tider: mån-fre 8-12

Ademir Zilic

Tekniker/vaktmästare
ademir.zilic@botkyrka.se
Tel. 070 524 17 52
Tider: tis 10-19, ons 13-17, tor 10-19

 

Lärare

Anders Hägerström

anders.hagerstrom@botkyrka.se

Lärare i Piano


Anders Nyström

anders.nystrom@botkyrka.se

Lärare i El-gitarr och Musikproduktion


Anna Wästerby Jara

anna.wasterby.jara@botkyrka.se

Lärare i Fiol


Birgitta Liljemark

birgitta.liljemark@botkyrka.se

Lärare i Klarinett, Sax och Piano


Catharina Stensved

catharina.stensved@botkyrka.se

Lärare i Sång


Cassandra Bjerge

cassandra.bjerge@botkyrka.se

Lärare i Dans


Christina Nymark

christina.nymark@botkyrka.se

Lärare i Bild och Form


Cristina Schippa

cristina.schippa@botkyrka.se

Lärare i Animation


Elin Ljunggren

elin.ljunggren@botkyrka.se

Lärare i Blockflöjt


Eva Klingberg

eva.klingberg@botkyrka.se

Lärare i Oboe och Piano


Hakan Vreskala

hakan.vreskala@botkyrka.se

Lärare i Slagverk


Henrik Lilliér

henrik.lillier@botkyrka.se

Lärare i Teater


Ion Olteanu

ion.olteanu@botkyrka.se

Lärare i El-gitarr


Joel Bremer

joel.bremer@botkyrka.se

Lärare i Fiol


John Hugardt

john.hugardt@botkyrka.se

Lärare i Slagverk/Trummor


Julia Josephson

julia.josephson@botkyrka.se

Lärare i Sång


Katarina Ranung

katarina.ranung@botkyrka.se

Lärare i Teknik och Design


Katrin Forsmo

katrin.forsmo@botkyrka.se

Lärare i Cello


Ken Sundberg

ken.sundberg@botkyrka.se

Lärare i El-bas


Linus Ellström

linus.ellstrom@botkyrka.se

Lärare i Gitarr


Love Meyerson

love.meyerson@botkyrka.se

Lärare i Slagverk


Magnus Brandell

magnus.brandell@botkyrka.se

Lärare i Slagverk


Magnus Dölerud

magnus.dolerud@botkyrka.se

Lärare i Saxofon och Klarinett


Malin Androsch Ståhlberg

malin.androsch.stahlberg@botkyrka.se

Lärare i Dans

Maria Wigren

maria.wigren@botkyrka.se

Lärare i Sång


Marie Johannesson

marie.johannesson@botkyrka.se

Lärare i Sång


Mats Ericsson

mats.ericsson@botkyrka.se

Lärare i Piano


Nazim Onay

nazim.onay@botkyrka.se

Lärare i Saz


Per Bejstam

per.bejstam@botkyrka.se

Lärare i Bleckblås


Sebastian Larsson

sebastian.larsson@botkyrka.se

Lärare i Gitarr


Thomas Berglund

thomas.berglund@botkyrka.se

Lärare i Gitarr och El-gitarr


Thord Friström

thord.fristrom@botkyrka.se

Lärare i Gitarr


Usha Balasanduram

usha.balasanduram@botkyrka.se

Lärare i Indisk dans


Skriv ut
Senast uppdaterad: 19 juni 2018
Bibliotek & kultur