Öppna mobilmenyn

Digital kaffepausvisning - olika teman varje vecka

Evenemangsdetaljer

  • Datum:17 juni 2021
  • Tid:11:00 - 11:30
  • Kategori: Övrigt
  • Kommun­del:Tumba/Grödinge
  • Plats:Sven Palmes väg 2
  • Mål­grupp: Senior, Alla

Varje torsdag kl. 11 erbjuder vi en kostnadsfri visning till kaffepausen. Tema för visningen är olika varje vecka, men det kan t ex handla om en särskild person, händelse eller ett föremål. Visningen sker digitalt och du behöver föranmäla dig till info@tumbabruksmuseum.se

Varje torsdag kl. 11 erbjuder vi en kostnadsfri visning till kaffepausen. Tema för visningen är olika varje vecka, men det kan t ex handla om en särskild person, händelse eller ett föremål. Visningen sker digitalt och du behöver föranmäla dig till info@tumbabruksmuseum.se

Senast uppdaterad: 23 mars 2021