Translate

Telefon

Kontakt

Öppna mobilmenyn

Stärkande promenad vid Mälaren med Korpen

Evenemangsdetaljer

  • Datum:27 maj 2024
  • Tid:13:00 - 15:00
  • Kategori: Sport, Friluftsliv
  • Kommun­del:Hallunda/Norsborg
  • Plats:Hallunda Centrum, Lidl Hallundaplan3
  • Mål­grupp: Senior

Tillsammans med Korpen går vi en stärkande promenad vid Mälaren.

Vill du tillsammans med andra gå en stärkande promenad? Då är detta aktiviteten för dig. Under två timmar kommer vi tillsammans med en ledare från Korpen gå en härligt stärkande promenad vid Mälaren. Samlingsplats: Hallunda C, vid Lidl (Hallundaplan 3) Kl. 13:00 -15:00. Aktiviteten är gratis men vi vill att du anmäler dig. Anmälan sker på www.korpenhb.se i vårt schema eller maila till traning@korpenhb.se. För mer information eller om du har frågor kontakta traning@korpenhb.se eller ring 08 299 622.

Kontaktperson

Senast uppdaterad: 10 april 2024