Translate

Telefon

Kontakt

Öppna mobilmenyn

Utegymsträning i Alby Folkhälsopark med Korpen

Evenemangsdetaljer

  • Datum:5 juni 2024
  • Tid:13:30 - 15:00
  • Kategori: Sport
  • Kommun­del:Alby
  • Plats:Alby Folkhälsopark
  • Mål­grupp: Senior

Tillsammans med en instruktör från Korpen går vi igenom och tester hur de olika träningsmaskinerna och ställningarna fungerar och vilka alternativ du kan göra för att anpassa till din nivå.

Tillsammans med en instruktör från Korpen går vi igenom och tester hur de olika träningsmaskinerna och ställningarna fungerar och vilka alternativ du kan göra för att anpassa till din nivå. Genomgången håller på mellan 13:30 - 15:00 och är en gratis aktivitet. Alby Folkhälsopark ligger bredvid Alby IP Har du frågor kontakta traning@korpenhb.se eller ring 08-299 622

Kontaktperson

Senast uppdaterad: 10 april 2024