Translate

Telefon

Kontakt

Öppna mobilmenyn

Utegymsträning i Sven Tumbas Park med Korpen

Evenemangsdetaljer

  • Datum:20 maj 2024
  • Tid:16:00 - 17:00
  • Kategori: Sport
  • Kommun­del:Tumba/Grödinge
  • Plats:Sven Tumbas Park
  • Mål­grupp: Senior

Gratis genomgång av utegymmets olika maskiner och ställningar, samt olika alternativ man kan göra för att anpassa till sin nivå.

Tillsammans med en instruktör från Korpen går vi igenom hur de olika träningsmaskinerna och ställningarna fungerar och vilka alternativ du kan göra för att anpassa till din nivå. Genomgången är gratis. Genomgången kommer att hållas mellan kl. 16:00- 17:00. Utegymmet i Sven Tumbas park ligger bakom Idrottshuset/Ishuset i Tumba. Har du frågor kontakta traning@korpenhb.se eller ring 08-299 622

Kontaktperson

Senast uppdaterad: 10 april 2024