Öppna mobilmenyn

Kontaktuppgifter hemtjänst

Hallunda hemtjänst

Telefon: 070 180 62 79
Enhetschef: Kimya Winther
Telefon: 073 4218706
E-post: kimya.winther@botkyrka.se

Norsborg hemtjänst

Telefon: 070 183 63 17
Enhetschef: Nadja Santander Jimenez
Telefon: 070 183 54 60
E-post: nadja.santander.jimenez@botkyrka.se

Alby hemtjänst

Telefon: 070 815 56 85
Enhetschef: Sara Elvér
Telefon: 070 280 98 51
E-post: sara.elver@botkyrka.se

Fittja hemtjänst

Telefon: 070 183 29 99
Enhetschef: Johanna Dalaryd
Telefon: 070 886 11 45
E-post: johanna.dalaryd@botkyrka.se

Akvarellen hemtjänst (Tullinge)

Telefon: 072 742 98 00
Enhetschef: Dinko Pejic
telefon: 070 889 20 72
e-post: dinko.pejic@botkyrka.se

Römossen hemtjänst (Tullinge)

Telefon: 070 187 01 92
Enhetschef: Dinko Pejic
Telefon: 070 889 20 72
E-post: dinko.pejic@botkyrka.se

Orren hemtjänst (Tumba)

Telefon: 072 742 63 30
Enhetschef: Tuire Hattula
Telefon: 076 127 81 53
E-post: tuire.hattula@botkyrka.se

Tumba hemtjänst

Telefon: 072 24 55 680
Enhetschef: Cathrine Coulianos
Telefon: 070 18 06 278
E-post: cathrine.coulianos@botkyrka.se

Storvreten hemtjänst

Telefon: 070 823 99 94
Enhetschef: Johanna Dalaryd
Telefon: 070 886 11 45
E-post: johanna.dalaryd@botkyrka.se

Grödinge hemtjänst

Telefon: 070 183 63 12
Enhetschef: tf Christin Schenk
Telefon: 070 183 62 86
E-post: christin.schenk@botkyrka.se

Nattpatrull

Enhetschef: Anette Mejenby
telefon: 070 889 19 55
e-post: anette.mejenby@botkyrka.se

Larmgrupp (installation/frågor om trygghetslarm)

Telefon: 08-530 630 50

Katja Hoppa Gustafsson, larmadministratör
Rosa Elena Peralta, larmadministratör

Senast uppdaterad: 28 augusti 2020

Hitta på sidan