Öppna mobilmenyn

Kontaktuppgifter hemtjänst

Aros omsorg

Telefon: 08-760 76 70
E-post: info@arosomsorg.se
Webbplats: Aros omsorgs webbplats

Botkyrka kommuns hemtjänst

Hallunda hemtjänst

Telefon: 070 180 62 79

Enhetschef: Alexander Villafuerte
Telefon: 073 421 87 06
E-post: alexander.villafuerte@botkyrka.se

Norsborg hemtjänst

Telefon: 070 183 63 17

Enhetschef: Nadja Santander Jimenez
Telefon: 070 183 54 60
E-post: nadja.santander.jimenez@botkyrka.se

Alby hemtjänst

Telefon: 070 815 56 85

Enhetschef: Sara Elvér
Telefon: 070 280 98 51
E-post: sara.elver@botkyrka.se

Fittja hemtjänst

Telefon: 070 183 29 99

Enhetschef: Maria Eliasson
Telefon: 070 886 11 45
E-post: maria.eliasson@botkyrka.se

Akvarellen hemtjänst (Tullinge)

Telefon: 072 742 98 00

Enhetschef: Johanna Dalaryd
Telefon: 070 886 11 45
E-post: johanna.dalaryd@botkyrka.se

Römossen hemtjänst (Tullinge)

Telefon: 070 187 01 92

Enhetschef: Johanna Dalaryd
Telefon: 070 886 11 45
E-post: johanna.dalaryd@botkyrka.se

Orren hemtjänst (Tumba)

Telefon: 072 742 63 30

Enhetschef: Tuire Hattula
Telefon: 076 127 81 53
E-post: tuire.hattula1@botkyrka.se

Tumba hemtjänst

Telefon: 072 24 55 680

Enhetschef: Cathrine Coulianos
Telefon: 070 180 62 78
E-post: cathrine.coulianos@botkyrka.se

Storvreten hemtjänst

Telefon: 070 823 99 94

Enhetschef: Tuire Hattula 
Telefon: 076 127 81 53
E-post: tuire.hattula1@botkyrka.se

Grödinge hemtjänst

Telefon: 070 183 63 12

Enhetschef: Christin Schenk
Telefon: 070 183 62 86
E-post: christin.schenk@botkyrka.se

Nattpatrull

Telefon: 070 889 19 55

Enhetschef: Anette Mejenby
Telefon: 070 889 19 55
e-post: anette.mejenby@botkyrka.se

Larmgrupp (installation/frågor om trygghetslarm)

Telefon: 08-530 630 50

Katja Hoppa Gustafsson, larmadministratör
Rosa Elena Peralta, larmadministratör

Eveo

Telefon: 08-559 250 03
E-post: info@eveo.se
Webbplats: Eveos webbplats

Nyckeln hemtjänst

Telefon: 010-200 79 77
E-post: info@nyckelnhemtjanst.se
Webbplats: Nyckeln hemtjänsts webbplats

SAAND

Telefon:010-155 03 00

E-post: info@saand.se
Webbplats: Saands webbplats

Senast uppdaterad:

Hitta på sidan