Translate

Telefon

Kontakt

Öppna mobilmenyn

Kontakta Botkyrka kommuns hemtjänst

Välkommen att kontakta Botkyrka kommuns hemtjänst. Vi har telefontid vardagar klockan 7.00–16.00. Övrig tid kan du lämna
ett röstmeddelande. Vår personal lyssnar av telefonsvararen kvällar och helger och återkommer till dig så snart som möjligt.

Hallunda hemtjänst

Telefon: 070 180 62 79

Enhetschef: Alexander Villafuerte
Telefon: 073 421 87 06
E-post: alexander.villafuerte@botkyrka.se

Norsborg hemtjänst

Telefon: 070 183 63 17

Enhetschef: Nadja Santander Jimenez
Telefon: 070 183 54 60

E-post: nadja.santander.jimenez@botkyrka.se

Alby hemtjänst

Telefon: 070 815 56 85

Enhetschef: Pierre Bisse
Telefon: 070 280 98 51
E-post: pierre.bisse@botkyrka.se

Fittja hemtjänst

Telefon: 070 183 29 99

Enhetschef: Alexander Villafuerte
Telefon: 073 421 87 06
E-post: alexander.villafuerte@botkyrka.se

Akvarellen hemtjänst (Tullinge)

Telefon: 072 742 98 00

Enhetschef: Elmira Kuziyeva
Telefon: 070 182 31 74
E-post: elmira.kuziyeva@botkyrka.se

Römossen hemtjänst (Tullinge)

Telefon: 070 187 01 92

Enhetschef: Elmira Kuziyeva
Telefon: 070 182 31 74
E-post: elmira.kuziyeva@botkyrka.se

Orren hemtjänst (Tumba)

Telefon: 072 742 63 30

Enhetschef: Camilla Gustafsson
Telefon: 073 557 69 13
E-post: camilla.gustafsson@botkyrka.se

Tumba hemtjänst

Telefon: 072 24 55 680

Enhetschef: Camilla Gustafsson
Telefon: 073 557 69 13
E-post: camilla.gustafsson@botkyrka.se

Storvreten hemtjänst

Telefon: 070 823 99 94

Enhetschef: Ikram Hassan
Telefon: 070 234 96 18
E-post: ikram.hassan@botkyrka.se

Grödinge hemtjänst

Telefon: 070 183 63 12

Enhetschef: Ikram Hassan
Telefon: 070-234 96 18
E-post: ikram.hassan@botkyrka.se

Nattpatrull

Telefon: 070 889 19 55 (telefontid: mån-fre 7.00–16.00)

Enhetschef: Tatjana Dimitric
Telefon: 070 889 19 55
e-post: tatjana.dimitric@botkyrka.se

Larmgrupp (installation/frågor om trygghetslarm)

Telefon: 08-530 630 50

Katja Hoppa Gustafsson, larmadministratör
Rosa Elena Peralta, larmadministratör

Relaterade sidor

Senast uppdaterad: