Translate

Telefon

Kontakt

Öppna mobilmenyn
  • Ny gul vädervarning i södra Stockholms län

    SMHI varnar för ett snöfallsområde som rör sig in västerifrån onsdag morgon och sprider vidare österut över området under dagen. Det kan snöa ymnigt och fram till onsdag eftermiddag kan det falla 5-10, lokalt 15, cm snö. I snöfallet tidvis friska vindbyar. Mer information.

Kul på lovet i Botkyrka

På lovet finns mycket kul att göra! Det mesta är gratis, men du kan behöva anmäla dig innan. Event kan komma in i kalendern hela tiden, så kolla då och då för att inte missa något roligt!

Se allmänhetens tider för att åka skridskor inomhus på Brantbrink IP och i Tumba ishus. Du kan gratis låna sportutrustning på Fritidsbanken och på våra Sportotek. Här kan du streama film gratis och låna hundratals gratis e-böcker. Se också kalendern hos Biblioteken i Botkyrka

Flicka utklädd till påskkärring

Det här händer på lovet

Senast uppdaterad:

Hur hittade du den här sidan?



Senast uppdaterad: