Translate

Telefon

Kontakt

Öppna mobilmenyn

Träna Cirkelträning med Korpen i Alby

Evenemangsdetaljer

  • Datum:23 april 2024
  • Tid:12:00 - 12:45
  • Kategori: Sport
  • Kommun­del:Alby
  • Plats:Subtopia
  • Mål­grupp: Alla, Ung, Ny i Sverige, Senior

Ett härligt lunchpass på 45 minuter där du får träna hela kroppen efter dina förutsättningar.

Ett härligt lunchpass på 45 minuter där du får träna hela kroppen efter dina förutsättningar. Vi använder Kettlebells, hantlar, gummiband, pinnar och kroppen som redskap. Passen genomförs utomhus. Om det är riktigt dåligt väder kan vi vara inomhus. Meddelas samma dag. Vid Subtopia har vi pass på tisdagar kl 12:00-12:45. Du får prova en gång gratis Anmälan sker på korpenhb.se Skapa konto och boka termin eller enstaka pass med Gröna klippkortet för den som vill vara flexibel. För mer information eller om du vill ha hjälp kontakta traning@korpenhb.se eller 08 299 622

Kontaktperson

Senast uppdaterad: 9 januari 2024