Translate

Telefon

Kontakt

Öppna mobilmenyn

Digital hjälp på Mötesplats Alby

Evenemangsdetaljer

  • Datum:25 april 2024
  • Tid:12:00 - 15:30
  • Kategori: Övrigt
  • Kommun­del:Alby
  • Plats:Mötesplats Alby, Albyvägen 7
  • Mål­grupp: Senior
  • Biljett­information:Gratis

Varje helgfri torsdag mellan 12:00 och 15.30 är ni hjärtligt välkomna till Mötesplats Alby. Vi erbjuder stöd och vägledning i digitala tjänster och telefoni, skapar en trygg plats för gemenskap och lärande. Kom och utforska den digitala världen med oss – tillsammans öppnar vi dörrar till nya möjligheter och bygger en bro mellan generationer. Varmt välkommen!

Kom och utforska den digitala världen med oss – tillsammans öppnar vi dörrar till nya möjligheter och bygger en bro mellan generationer. Varmt välkommen!

Tillgänglighet

  • Rullstolsanpassad lokal och entré

Senast uppdaterad: 17 januari 2024